444 1 477 Sipariş vermek veya bilgi almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.
Setmoda
Arama

SPOR & SEYAHAT ÇANTALARI

Gym’e giderken kullanabileceğiniz bir spor çantasıyla hem malzemelerinizi yanınızda taşıyabilir hem de şık gözükebilirsiniz.
İhtiyaca göre çeşitlilik gösteren seyahat çantaları ise büyüklüğü ve farklı taşıma seçenekleriyle hem rahatlık hem de konfor sunuyor.

Seçiminizle eşleşen ürün yok.

Tarzınızla bütünleşen spor & seyahat çantaları
Spora giderken veya seyahate çıkarken kullanılan spor ve seyahat çantaları birbirinden farklı tasarım ve modelleriyle sayısız seçenek sunuyor. Spor kıyafetinizle uyumlu bir spor çantasıyla hem spor malzemelerinizi yanınızda taşıyabilir hem de casual şıklığı yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller, tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı olacaktır. Seyahat çantaları ise ihtiyaca göre çeşitlilik gösteren büyüklüğü ve farklı taşıma seçenekleriyle rahatlığı ve konforu göz önünde bulunduruyor. Malzemesi, kumaşı ve türüne göre pek çok kriteri bulunan seyahat çantalarını seçerken yolculuğunuza en uygun olan seçimi yapmanız, sıkıntı yaşamanızın önüne geçecektir. Siz de birbirinden renkli ve fonksiyonel spor ve seyahat çantalarına sahip olmak istiyorsanız, Setmoda.com’un avantajlı fırsatlarını kaçırmayın.