444 1 477 Sipariş vermek veya bilgi almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.
Setmoda
Arama

YENİ TREND NEON

Pembe, sarı, turuncu, mavi ve yeşil renklerin en canlı tonları neon etkisi yarattığı için artık sadece kıyafetlerde değil, aksesuarlarda ve makyajda da sıkça karşımıza çıkıyor. Eğer farklı şeyleri denemeyi seviyor ve yazın nabzını tutmak istiyorsanız, neon renkli takılar tam size göre.

Neon renklerin dönüştürücü etkisi güçlüdür. Basic bir tişörtü üstüne takacağınız neon renkli bir kolye ile kullanmak son derece çarpıcı ve trendy bir tarz yakalamanızı sağlar. Saatinizin yanına takacağınız neon renkli bir bileklik ya da parmağınıza takacağınız neon bir yüzük de sizi sıradan olmaktan çıkarıp, tüm gözlerin üstünüze çevrilmesini sağlayacaktır.

Son dönemin trendleri arasında yer alan neon renkleri siyahla kombinlemek de, stilinize boyut ve derinlik kazandıracaktır. Baştan aşağı siyah giyinip takılarınızı neon renklerden seçerseniz oldukça şık ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çantalarınızı kişiselleştirmek, onlara hareket kazandırmak istiyorsanız takı tasarımcılarının çantalar için tasarladıkları takı modellerine göz atabilirsiniz. Neon renkli takılar çantanızı yazın enerjisiyle doldurup, hareket kazandıracaktır.

 

Standart Renkli Metal Detaylı Kolye

%25 19,90 ₺
14,90 ₺

Standart İkili Renkli Kolye

%33 29,90 ₺
19,90 ₺

Standart renkli çubuk kolye

%27 54,90 ₺
39,90 ₺

Mavi yuvarlak yıldız sallantı küpe

%60 24,90 ₺
9,90 ₺

Açık mavi top küpe

%67 14,90 ₺
4,90 ₺